SIT8924BM-13-XXE-50.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8924BM-13-XXE-50.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8924BM-13-XXE-50.000000
Opis
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 2,5V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Listwa
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)