SIT8924BE-11-XXN-24.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8924BE-11-XXN-24.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8924BE-11-XXN-24.000000
Opis
MEMS OSC 24.0000MHZ LVCMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 2,5V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT8924BE-11-XXN-24.000000 Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
4,8mA
Opakowanie
Listwa
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,3V