SIT8920BM-32-18E-24.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8920BM-32-18E-24.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8920BM-32-18E-24.000000
Opis
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd - zasilania (maks.)
4,5mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
4,3mA