SIT8208AI-GF-25E-24.576000T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
24.576 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AI-GF-25E-24.576000T
Numer produktu DigiKey
SIT8208AI-GF-25E-24.576000T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT8208AI-GF-25E-24.576000T
Opis
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
33mA
Rozmiar / wymiar
0,106" x 0,094" (2,70mm x 2,40mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
31mA