SIT8208AI-G1-33E-28.636300X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
28.6363 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AI-G1-33E-28.636300X
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8208AI-G1-33E-28.636300XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT8208AI-G1-33E-28.636300X
Opis
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
33mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,7x2,4)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,106" x 0,094" (2,70mm x 2,40mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
31mA
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V