SIT8208AI-21-25E-33.333330
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8208AI-21-25E-33.333330-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8208AI-21-25E-33.333330
Opis
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33.33333 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
33mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)