SIT8208AC-G3-33S-12.800000X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
12.8 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AC-G3-33S-12.800000X
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8208AC-G3-33S-12.800000XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT8208AC-G3-33S-12.800000X
Opis
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Prod.
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
33mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,7x2,4)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,106" x 0,094" (2,70mm x 2,40mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
70µA
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V