SIT8103AI-83-33E-50.00000X
Numer produktu DigiKey
1473-31089-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-31089-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-31089-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT8103AI-83-33E-50.00000X
Opis
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
7,5mA
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)