SIT8103AI-23-33E-100.00000X | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SIT8103AI-23-33E-100.00000X |
Opis | MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±50ppm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 7,5mA |
Status części Nie do nowych projektów | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (3,2x2,5) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,031" (0,80mm) |