Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
50 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
SIT8103AI-22-33E-50.00000X
Numer produktu DigiKey
1473-31079-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-31079-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SIT8103AI-22-33E-50.00000X
Opis
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
7,5mA
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)