SIT8103AI-13-33E-66.00000X
Numer produktu DigiKey
1473-31077-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-31077-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-31077-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT8103AI-13-33E-66.00000X
Opis
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
66 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
7,5mA
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)