SIT8021AI-J4-XXS-19.680000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8021AI-J4-XXS-19.680000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8021AI-J4-XXS-19.680000
Opis
MEMS OSC XO 19.6800MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19.68 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 2,25V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-UFBGA, CSPBGA
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,25V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)