SIT8021AI-J4-XXS-1.228800E
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8021AI-J4-XXS-1.228800E-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8021AI-J4-XXS-1.228800E
Opis
MEMS OSC XO 1.2288MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2288 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 2,25V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-UFBGA, CSPBGA
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
160µA
Opakowanie
Listwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-UFBGA, CSPBGA
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-CSP (1,54x,84)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
1,5µA
Wyjście
HVCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,25V - 3,63V