SIT8021AC-J4-18S-2.048000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8021AC-J4-18S-2.048000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8021AC-J4-18S-2.048000
Opis
MEMS OSC XO 2.0480MHZ LVCMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.048 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-UFBGA, CSPBGA
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd - zasilania (maks.)
130µA
Obudowa / skrzynia
4-UFBGA, CSPBGA
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-CSP (1,54x,84)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)