SIT8009BI-13-25E-125.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8009BI-13-25E-125.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8009BI-13-25E-125.000000
Opis
MEMS OSC XO 125.0000MHZ H/LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) HCMOS, LVCMOS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
6,4mA
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)