SIT8008AI-11-18E-33.333333
Numer produktu DigiKey
1473-SIT8008AI-11-18E-33.333333-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT8008AI-11-18E-33.333333
Opis
MEMS OSC XO 33.333333MHZ H/LV-CM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33.333333 MHz XO (standardowe) HCMOS, LVCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT8008AI-11-18E-33.333333 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
3,9mA
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Wyjście
HCMOS, LVCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
3,8mA