SIT8003AI-23-18E-26.00000X
Numer produktu DigiKey
1473-30983-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-30983-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-30983-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT8003AI-23-18E-26.00000X
Opis
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
3,5mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
0,8µA
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,8V