SIT5356AI-FN-25E0-30.720000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT5356AI-FN-25E0-30.720000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT5356AI-FN-25E0-30.720000
Opis
MEMS OSC TCXO 30.7200MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30.72 MHz TCXO HVCMOS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 10-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - zasilania
2,5V
Seria
Stabilność częstotliwości
±250ppb
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,042" (1,06mm)