SIT5356AE-FQ-33E0-24.192000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT5356AE-FQ-33E0-24.192000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT5356AE-FQ-33E0-24.192000
Opis
MEMS OSC TCXO 24.192000 MHZ LVCM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.192 MHz TCXO HVCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 10-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±100ppb
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
53mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
10-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
10-CQFN (5x3,2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,042" (1,06mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
51mA
Wyjście
HVCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V