SIT5157AI-FD-33N0-122.880000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT5157AI-FD-33N0-122.880000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT5157AI-FD-33N0-122.880000
Opis
MEMS OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
122.88 MHz TCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 10-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT5157AI-FD-33N0-122.880000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Obudowa / skrzynia
10-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
10-CQFN (5x3,2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,042" (1,06mm)