SIT5021AI-2DE-33VM156.250000X | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SIT5021AI-2DE-33VM156.250000X |
Opis | MEMS OSC VCTCXO 156.2500MHZ LVDS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 156.25 MHz VCTCXO LVDS Oscylator 3,3V 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR) ±25ppm |
Prod. | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Seria | Prąd - zasilania (maks.) 55mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Rezonator bazowy | Obudowa dostawcy urządzenia 6-SMD (7x5) |
Typ | Rozmiar / wymiar 0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Częstotliwość | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,039" (1,00mm) |
Wyjście LVDS | Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.) 35mA |
Napięcie - zasilania 3,3V | Bazowy numer produktu |
Stabilność częstotliwości ±5ppm |