SIT5021AI-2DE-33VM156.250000X
Numer produktu DigiKey
1473-30185-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-30185-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-30185-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT5021AI-2DE-33VM156.250000X
Opis
MEMS OSC VCTCXO 156.2500MHZ LVDS
Szczegółowy opis
156.25 MHz VCTCXO LVDS Oscylator 3,3V 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR)
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
35mA
Napięcie - zasilania
3,3V
Bazowy numer produktu
Stabilność częstotliwości
±5ppm