SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X
Numer produktu DigiKey
1473-30177-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-30177-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-30177-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X
Opis
MEMS OSC TCXO 50.0000MHZ LVDS
Szczegółowy opis
50 MHz TCXO LVDS Oscylator 2,5V 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±5ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
35mA
Napięcie - zasilania
2,5V