SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SIT5021AI-2CE-25N-50.000000X |
Opis | MEMS OSC TCXO 50.0000MHZ LVDS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 50 MHz TCXO LVDS Oscylator 2,5V 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Stabilność częstotliwości ±5ppm |
Prod. | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Seria | Prąd - zasilania (maks.) 55mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Rezonator bazowy | Obudowa dostawcy urządzenia 6-SMD (5x3,2) |
Typ | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Częstotliwość | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,031" (0,80mm) |
Wyjście LVDS | Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.) 35mA |
Napięcie - zasilania 2,5V | Bazowy numer produktu |