SIT5000AICGE-33E0-25.000000X
Numer produktu DigiKey
1473-1372-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-1372-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-1372-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT5000AICGE-33E0-25.000000X
Opis
MEMS OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz TCXO HVCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±5ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
33mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,7x2,4)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,106" x 0,094" (2,70mm x 2,40mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
31mA
Wyjście
HVCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V