SIT3808AI-G2-33NX-2.457600X
Numer produktu DigiKey
1473-SIT3808AI-G2-33NX-2.457600XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT3808AI-G2-33NX-2.457600X
Opis
MEMS OSC XO 2.45760MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.4576 MHz VCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR)
±370ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
33mA
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,7x2,4)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,106" x 0,094" (2,70mm x 2,40mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HVCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Napięcie - zasilania
3,3V