SIT3372AI-1B2-25NB148.350000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT3372AI-1B2-25NB148.350000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT3372AI-1B2-25NB148.350000
Opis
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
148.35 MHz VCXO LVPECL Oscylator 2,5V 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR)
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
92mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-PQFD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wyjście
LVPECL
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Napięcie - zasilania
2,5V