SIT2024BA-S2-33E-25.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT2024BA-S2-33E-25.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT2024BA-S2-33E-25.000000
Opis
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie SC-74A, SOT-753
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT2024BA-S2-33E-25.000000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
4,8mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Częstotliwość
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Rozmiar / wymiar
0,114" x 0,063" (2,90mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wyjście
LVCMOS, LVTTL
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)