SIT1618AA-22-33S-25.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT1618AA-22-33S-25.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT1618AA-22-33S-25.000000
Opis
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) LVCMOS, LVTTL Oscylator 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
4,7mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)