SIT1602BI-22-18E-25.000000E
Numer produktu DigiKey
2156-SIT1602BI-22-18E-25.000000E-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT1602BI-22-18E-25.000000E
Opis
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS, LVCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - zasilania (maks.)
4,1mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VDFN (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)