SIT1602BI-21-33N-24.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT1602BI-21-33N-24.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT1602BI-21-33N-24.000000
Opis
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz XO (standardowe) HCMOS, LVCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
4,5mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HCMOS, LVCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)