SIT1602BC-12-25E-10.000000
Numer produktu DigiKey
1473-SIT1602BC-12-25E-10.000000-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT1602BC-12-25E-10.000000
Opis
MEMS OSC XO 10.0000MHZ H/LV-CMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz XO (standardowe) HCMOS, LVCMOS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT1602BC-12-25E-10.000000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
4,2mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)