SIT1602AI-23-18E-33.333330
Numer produktu DigiKey
1473-SIT1602AI-23-18E-33.333330-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT1602AI-23-18E-33.333330
Opis
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33.33333 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
3,9mA
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-PQFN (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)