SIT1552AC-JE-DCC-32.768E
Numer produktu DigiKey
1473-1374-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-1374-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-1374-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT1552AC-JE-DCC-32.768E
Opis
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Szczegółowy opis
32.768 kHz TCXO HVCMOS Oscylator 1,5V - 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Modele EDA/CAD
SIT1552AC-JE-DCC-32.768E Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,5V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±5ppm
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)