SIT1534AC-J5-DCC-08.192E
Numer produktu DigiKey
1473-30095-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-30095-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-30095-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT1534AC-J5-DCC-08.192E
Opis
MEMS OSC XO 8.1920KHZ LVCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.192 kHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,2V - 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIT1534AC-J5-DCC-08.192E Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±75ppm
Prod.
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,3µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-UFBGA, CSPBGA
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-CSP (1,54x,84)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Wyjście
HVCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,2V - 3,63V