SIT1533AC-H5-D93-32.768E
Numer produktu DigiKey
1473-30148-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1473-30148-1-ND - Taśma cięta (CT)
1473-30148-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIT1533AC-H5-D93-32.768E
Opis
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Szczegółowy opis
32.768 kHz XO (standardowe) NanoDrive™ Oscylator 1,2V - 3,63V 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
SIT1533AC-H5-D93-32.768E Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±75ppm
Prod.
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,3µA
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Wyjście
NanoDrive™
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,2V - 3,63V