CS00112AC-J4-18S-7.500000G
Numer produktu DigiKey
CS00112AC-J4-18S-7.500000G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CS00112AC-J4-18S-7.500000G
Opis
OSC 1.8V 7.5 MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.5 MHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,8V 4-UFBGA, CSPBGA
Kategoria
Częstotliwość
Prod.
Wyjście
HVCMOS
Seria
Napięcie - zasilania
1,8V