EFM8BB50F16G-A-QFN12
Numer produktu DigiKey
336-EFM8BB50F16G-A-QFN12-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFM8BB50F16G-A-QFN12
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH QFN12
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
CIP-51 8051 Busy Bee Mikrokontrolery IC 8-bitowe 50MHz 16KB (16K x 8) FLASH 12-QFN (2x2)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EFM8BB50F16G-A-QFN12 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
512 x 8
Opakowanie
Listwa
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 16x12b SAR
Procesor rdzenia
CIP-51 8051
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
50MHz