SCRH8D28-470 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Sumida America Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.15 A Maks. 195mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Signal Transformer Lighting Products Overview
SCRH8D28-470
Numer produktu DigiKey
SCRH8D28-470-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SCRH8D28-470
Opis
FIXED IND 47UH 1.15A 195 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 195mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,126" (3,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,15A