SD8328-470-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 3 403
Arkusz danych
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.3 A Maks. 194mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SD8328-470-R
Numer produktu DigiKey
283-SD8328-470-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SD8328-470-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SD8328-470-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SD8328-470-R
Opis
FIXED IND 47UH 1.3A 194 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SD8328-470-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,2A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 194mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,374" x 0,327" (9,50mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)