6SL32203YC240UP0
Numer produktu DigiKey
3473-6SL32203YC240UP0-ND
Producent
Numer produktu producenta
6SL32203YC240UP0
Opis
G120X IP20 200...240V 7.5KW FSC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 200 - 240V 37,8A 7500 W Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Napięcie - obciążenia
200 - 240V
Producent
Siemens
Prąd - wyjściowy
37,8A
Seria
Moc - obciążenie
7500 W
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
200 - 240V~
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 45°C