1455U1601BK
Numer produktu DigiKey
164-1455U1601BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455U1601BK
Opis
BOX ALUM BLACK 7.52"L X 6.3"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Czarne Panel końcowy/panele końcowe 7,520" x 6,299" (191,01mm x 160,00mm) (dł. x szer.) X 2,598" (66,00mm)
Modele EDA/CAD
1455U1601BK Modele
Kategoria
Wysokość
2,598" (66,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
47,4in² (306cm²)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Grubość
0,059" (1,50mm)
Rozmiar / wymiar
7,520" x 6,299" (191,01mm x 160,00mm) (dł. x szer.)