3RA21201GA240BB4
Numer produktu DigiKey
3473-3RA21201GA240BB4-ND
Producent
Numer produktu producenta
3RA21201GA240BB4
Opis
STARTER DOL S0 4.5-6.3A 24VDC SC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rozrusznik silnika 24V= Zasilanie 4,9A 690V Obciążenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3RA21201GA240BB4 Modele
Kategoria
Liczba silników
1
Producent
Siemens
Napięcie - obciążenia
690V
Seria
Prąd - wyjściowy
4,9A
Opakowanie
Skrzynka
Moc - obciążenie
3730 W
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
24V=
Typ
Moduł
Typ mocowania
Szyna DIN
Typ silnika
Silnik prądu zmiennego
Temperatura robocza
-20°C - 60°C