DIT120N08
Numer produktu DigiKey
4878-DIT120N08-ND
Producent
Numer produktu producenta
DIT120N08
Opis
MOSFET TO220AB N 80V 0.0049OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 120A (Tc) 220W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DIT120N08 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
163 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
6500 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
220W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6mOhm przy 40A, 10V