SXTF321532768D10F
Numer produktu DigiKey
5852-SXTF321532768D10FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SXTF321532768D10F
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±10ppm Kryształy 6pF 70 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 kOhms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)