SX7M20.000A20F30TNN
Numer produktu DigiKey
5852-SX7M20.000A20F30TNNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SX7M20.000A20F30TNN
Opis
XTAL OSC XO 20.0000MHz CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 5V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
5V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)