SX3M40.000B20F30TNN
Numer produktu DigiKey
5852-SX3M40.000B20F30TNNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SX3M40.000B20F30TNN
Opis
XTAL OSC XO 40.0000MHz CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)