SX3M27.000E20F30THN
Numer produktu DigiKey
5852-SX3M27.000E20F30THNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SX3M27.000E20F30THN
Opis
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,2V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,2V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
3mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VDFN (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)