SX2M26.000E20F30THN
Numer produktu DigiKey
5852-SX2M26.000E20F30THNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SX2M26.000E20F30THN
Opis
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,2V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
1,2V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
3mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,032" (0,81mm)