SX2B16.000F1010F30
Numer produktu DigiKey
5852-SX2B16.000F1010F30TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SX2B16.000F1010F30
Opis
CRYSTAL 16.0000MHz 10pF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16 MHz
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm